GARP

Aktuálně: Ve čtvrtek 27.4 už jsme přišli i o druhý tesák :-)

---------

Aktuálně:  Dnes 25.4. nám vypadnul první mléčný zoubek

---------

Garp je britský modrý kocour, narozený 10.12.2005 v Praze 5 - Lipencích v chovné stanici Blanch - NimbleCat.


GARP NimbleCat*CZ

  Dne 12. března 2006 nám ho paní Bayerová přivezla domů a tak začal mít Gárpík, jak mu říkáme, nový domov. Z počátku, asi tak první tři dny byl trochu zaskočený z toho kam se to najednou dostal,  kam mu zmizeli všichni jeho sourozenci, jeho panička a hlavně kam zmizela jeho máma. Postupně si ale na nový domov zvyknul a myslím, že teď už je zde spokojený.
  Původně jsme se domnívali, že Garpíka naučíme určitým pravidlům, ukážeme mu kam může a kam nesmí, co je a co není na hraní a tak podobně. Situace ale byla naprosto obrácená :-). Gárpík nám jednoznačně ukázal, že ten kdo tady nastoluje pravidla rozhodně bude on, s čím a kdy si bude hrát uzná za vhodné jen on a určitě si to od nás nedá vzít, prostě mu jen ztížíme a zároveň zpestříme cestu k jeho hračce :-). Na spoustu věcí jsme rezignovali :-) a ostatní věci, které by mu případně mohli při jeho hrách ublížit jsme schovali nebo dali na místo kam se opravdu nedostane.


První chvilky Gárpa u nás ještě v náručí p. Bayerové.

  Hned druhý den jeho pobytu nám přišla pro něj velká a krásná hračka a sice škrabadlo. Nejprve Gárpíka hlavně zaujala velká prázdná krabice, která po vybalení škrabadla zůstala, ale po chvilce bylo hned jasné, pro koho že tahle hračka přišla.

  Postupem času, bychom sem chtěli přidávat další řádky se zážitky, které nám Gárpík dopřává.
Další fotky jsou k nahlédnutí v Gárpíkově fotogalerii.